Jesteśmy na Transport Logistic 2023 München

Jesteśmy na Transport Logistic 2023 München | Omida Logistics

Nasi przedstawiciele są obecni na prestiżowych Targach Transport Logistic 2023, które odbywają się 9-12 maja 2023 roku w Monachium.

▶️ To wyjątkowe wydarzenie już od ponad 45 lat stanowi niezwykle ważne miejsce spotkań dla profesjonalistów z branży TSL. Co dwa lata Targi przyciągają uczestników z całego globu, oferując nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami, ale przede wszystkim umożliwiając wymianę doświadczeń i umiejętności. 🌍

Transport Logistic

▶️ Wierzymy, że nasza obecność na tym wydarzeniu przyczyni się do tworzenia nowych możliwości biznesowych oraz umocni nasze relacje z Partnerami i Klientami. Zapraszamy do rozmów branżowych podczas targów.

Transport Logistic Monachium

Do zobaczenia na #TargiTransportLogistic 🤝

#OmidaGroup #OmidaTrade

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności