Targi Intermodal Europe 2023

Targi Intermodal Europe 2023 | Omida Logistics

Intermodal Europe to międzynarodowe targi i konferencje poświęcone tematyce intermodalnego transportu i logistyki, które odbywają się w Amsterdamie w dniach 10-12 października. Targi te stanowią ważne wydarzenie dla branży transportu i logistyki, ponieważ gromadzą przedstawicieli z różnych sektorów, takich jak transport morski, kolejowy, drogowy i lotniczy, a także dostawców usług logistycznych, przewoźników, producentów sprzętu transportowego i technologicznego oraz wiele innych firm związanych z przepływem towarów.

Cechy Intermodal Europe:

  • Wystawcy: Na targach Intermodal Europe prezentują swoje produkty i usługi firmy z całego świata. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby zaprezentować swoje innowacje, nawiązać kontakty biznesowe i znaleźć nowych klientów.

  • Konferencje i seminaria: Oprócz wystaw, Intermodal Europe organizuje różnego rodzaju konferencje, seminaria i prezentacje. Uczestnicy mogą dowiedzieć się o najnowszych trendach i innowacjach w dziedzinie intermodalnego transportu, a także omawiać ważne kwestie związane z logistyką i transportem.

  • Technologie i innowacje: Targi te są platformą do prezentacji najnowszych technologii i innowacji w dziedzinie transportu i logistyki. Możesz spodziewać się wystaw sprzętu transportowego, systemów informatycznych, oprogramowania logistycznego i wielu innych rozwiązań ułatwiających efektywny i zrównoważony przewóz towarów.

  • Networking: Intermodal Europe to doskonałe miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych. Przedsiębiorcy, klienci, dostawcy i inni specjaliści z branży mogą spotkać się, rozmawiać o potencjalnych współpracach i wymieniać doświadczeniami.

  • Zrównoważony transport: W kontekście rosnącego znaczenia zrównoważonej logistyki i transportu, Intermodal Europe skupia się również na ekologicznych rozwiązaniach i inicjatywach.

Intermodal Europe ma na celu promowanie intermodalnego transportu, czyli transportu, który wykorzystuje różne środki transportu w celu maksymalizacji efektywności i minimalizacji wpływu na środowisko. Targi te pomagają branży transportowej dostosować się do nowych wyzwań i tendencji, takich jak rosnące wymogi związane z zrównoważonym rozwojem oraz rosnący popyt na bardziej efektywne rozwiązania logistyczne. Dziękujemy przedstawicielom naszej firmy, w szczególności Dominikowi za reprezentowanie Omida Trade podczas targów. Poniżej prezentujemy relację z tego wydarzenia.

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Omida Trade - Intermodal Europe 2023

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności