Omida Trade na Targach Trans Logistica 2023

Omida Trade na Targach Trans Logistica 2023 | Omida Logistics
TransLogistica 2023 X Miedzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie

Mamy zaszczyt ogłosić nasze zaangażowanie w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku - targach Trans Logistica, które odbędą się w dniach 7-9 listopada w Warszawie.

To dla nas nie tylko zaszczyt, ale również znakomita okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z kluczowymi graczami w sektorze logistyki oraz do prezentacji naszej nowoczesnej oferty, która nieustannie ewoluuje, aby sprostać wyzwaniom współczesnej branży. Targi TransLogistica to przestrzeń, w której spotykają się profesjonaliści z całego świata logistyki, a my jesteśmy niezmiernie dumni, że będziemy uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu. Grupa OMIDA będzie reprezentowana przez wybitnych ekspertów z różnych dziedzin, którzy z pasją odpowiedzą na wszystkie pytania oraz omówią potencjalne współprace.

Markę Omida Trade na targach będą reprezentować:

🔹 Dominik Sosnowski - Dyrektor Projektu w Omida Trade - Umów spotkanie 🗓️ 🔹 Dariusz Arak - Kierownik Działu Handlowego w Omida Trade - Umów spotkanie 🗓️

Aby umówić się na spotkanie z naszymi przedstawicielami, zapraszamy do skorzystania z dostępnych terminów w podpiętych kalendarzach.

Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na TransLogistica przyczyni się do budowy cennych relacji biznesowych oraz pozwoli na wspólne rozważenie potencjalnych projektów logistycznych. To dla nas wyjątkowa okazja, aby poznać Wasze potrzeby i podzielić się naszym doświadczeniem.

Do zobaczenia na targach! 🤝

Targi Trans Logistica 2023

Targi Trans Logistica 2023

Targi Trans Logistica 2023

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności