Kontenery chłodnicze | Omida Logistics

Kontenery chłodnicze

Kontenery chłodnicze to świetne rozwiązanie magazynowe, na stałe lub też sezonowo, dostępne w kilku rozmiarach- 20', 40' oraz 45'.

Kontenery chłodnicze to świetne rozwiązanie magazynowe, na stałe lub też sezonowo, dostępne w kilku rozmiarach- 20', 40' oraz 45'.

Kontenery chłodnicze to świetne rozwiązanie magazynowe, na stałe lub też sezonowo, dostępne w kilku rozmiarach- 20', 40' oraz 45'. | Omida Logistics
kontenery chlodnicze

Kontenery chłodnicze - kontenery morskie

Omida Trade poszerza swoją ofertę o kontenery chłodnicze. Jest to świetne rozwiązanie magazynowe, na stałe lub też sezonowo, dostępne w kilku rozmiarach- 20', 40' oraz 45'.

Wbrew swojej nazwie, nie służą one wyłącznie do obniżania temperatury, ale również grzeją. Nie jest to też jedyny parametr, który można kontrolować w takim kontenerze. Zakres temperatur, które można uzyskać to -35°C do +35°C, co umożliwia ich stosowanie w bardzo wielu branżach oraz gałęziach przemysłu. Dodatkowo zyskujemy pełną kontrolę nad wilgotnością powietrza (od 0 do 100%), a także jego składem– możemy obniżyć zawartość tlenu czy zwiększyć ilość dwutlenku węgla. Taki zabieg umożliwia kontrolę procesu dojrzewania np. owoców, lub kontrolę populacji owadów. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną oraz aktualnymi cenami w zakładce „sklep". Kontenery chłodnicze dostępne są również w opcji na wynajem.

kontenery chlodnicze

Wszystkie usługi
Powrót do usług
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności