Zjazd Kierowników

Zjazd Kierowników | Omida Logistics

W czwartek, 14.06.2024 Dominik reprezentował Omida Trade na tegorocznym Zjeździe Kierowników - Omida Logistics, który zgromadził liderów branży TSL na pełnym wiedzy i integracji wydarzeniu. Mamy również przyjemność poinformować, że zespół Omida Trade otrzymał nagrodę za Produkt Roku 2023!

Zjazd to nie tylko prezentacje i wykłady. To przestrzeń do dzielenia się innowacyjnymi strategiami zarządzania i budowania relacji, które wzmacniają naszą branżę. Dominik miał okazję omówić najnowsze strategie, wglądy oraz ekscytującą przyszłość, którą kreujemy w Omida Trade.

Wielkie podziękowania dla wszystkich organizatorów i uczestników za tak owocne spotkanie. Razem stawiajmy czoła nowym wyzwaniom!

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone