Wizyta w Depocie iHub Centrostal | Łódź

Wizyta w Depocie iHub Centrostal | Łódź | Omida Logistics
Depot kontenerów morskich

Omida Trade to nowa marka w OMIDA Group, która specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji kontenerów morskich. W poprzednim wpisie przedstawiliśmy historię rozwoju marki oraz jej założycieli — Dominika i Darka, którzy są odpowiedzialni za jej rozwój. Tym razem, chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą relacją z wizyty w jednym z depotów, znajdującym się w Łodzi, gdzie składowane są kontenery Omida Trade.

Depot kontenerowy

Depot kontenerowy w Łodzi

Czym jest depot? Depot kontenerów morskich.

Depot kontenerowy to specjalistyczny magazyn lub plac składowy przeznaczony do przechowywania i obsługi kontenerów morskich. Depoty są wyposażone w infrastrukturę umożliwiającą przechowywanie, załadunek i rozładunek kontenerów oraz ich transport. Zazwyczaj są zlokalizowane w pobliżu portów morskich, co ułatwia transport i obsługę kontenerów.

W depocie kontenerowym oferowane są także dodatkowe usługi, takie jak naprawa kontenerów, utrzymanie czystości, zaopatrzenie w paliwo i inne usługi związane z obsługą kontenerów.

Depoty kontenerowe są niezbędnym elementem w międzynarodowym transporcie kontenerów morskich i umożliwiają bezpieczne, skuteczne i wszechstronne przewożenie różnego rodzaju towarów.

Depot kontenerów morskich

Depot kontenerowy iHub Centrostal Łódź

Depot kontenerowy iHub Centrostal to nowoczesny i innowacyjny magazyn kontenerowy zlokalizowany w Łodzi. Jest to jedna z największych tego typu placówek w Polsce, która oferuje szeroki zakres usług związanych ze składowaniem, obsługą i naprawą kontenerów morskich.

Opisywany depot oferuje ponad 20 000 metrów kwadratowych powierzchni składowej, a także nowoczesne urządzenia, takie jak suwnice i dźwigi, które umożliwiają szybkie i efektywne załadunek i rozładunek kontenerów. W magazynie znajdują się również rampy załadunkowe, co ułatwia transport towarów.

Oprócz standardowych usług składowania kontenerów depot iHub oferuje również kompleksową obsługę techniczną, w tym naprawy i konserwację kontenerów oraz montaż i demontaż konstrukcji kontenerowych. Co więcej, w magazynie znajduje się stacja paliwowa oraz punkt wymiany płynów eksploatacyjnych dla pojazdów ciężarowych.

Depot iHub Łódź Centrostal posiada również nowoczesne systemy zabezpieczeń, takie jak monitoring CCTV i system kontroli dostępu, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa towarów przechowywanych w magazynie.

Wszystkie te cechy sprawiają, że depot iHub Łódź Centrostal jest w pełni przygotowany do spełnienia oczekiwań klientów w zakresie składowania kontenerów morskich i świadczenia kompleksowych usług logistycznych.

Dzięki naszej współpracy możemy zaoferować naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej kompleksowe usługi. Współpraca z profesjonalną i doświadczoną firmą przekłada się na wysoką jakość usług i zadowolenie naszych klientów.

Depot kontenerowy w Łodzi iHub Centrostal Łódź

Depot kontenerowy w Łodzi iHub Centrostal

Depot kontenerowy w Łodzi iHub Centrostal Łódź

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności