Omida Trade na Międzynarodowych Targach Warsaw Food Expo oraz Battery Forum Poland

Omida Trade na Międzynarodowych Targach Warsaw Food Expo oraz Battery Forum Poland | Omida Logistics

Omida Trade na Warsaw Food Expo

Warsaw Food Expo, kluczowe wydarzenie dla branży spożywczej w Polsce, dobiega końca. Nasi przedstawiciele - Dominik oraz Kasia, aktywnie uczestniczyły w targach, prezentując nasze rozwiązania w zakresie kontenerów chłodniczych oraz kontenerów modułowych dla branży spożywczej. Dzięki ich zaangażowaniu, Omida Trade nawiązała wiele obiecujących kontaktów z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi, co otwiera nowe możliwości dla przyszłej współpracy.

WarsawFoodExpo

Omida Trade na Battery Forum Poland

Równocześnie, na targach Battery Forum Poland, gdzie branża baterii i technologii magazynowania energii spotyka się, aby dyskutować o przyszłości zrównoważonych rozwiązań energetycznych, nasze przedstawicielki Kasia i Patrycja - aktywnie prezentowały kontenery, które mogą być wykorzystywane w transporcie i przechowywaniu materiałów.

WarsawExpo

Obecność na targach Warsaw Food Expo i Battery Forum Poland jest dla Omida Trade okazją do prezentacji naszych produktów i usług, które odpowiadają na potrzeby każdej z branż. Dzięki takim spotkaniom zyskujemy cenną wiedzę na temat kierunków rozwoju i potrzeb naszych klientów w różnych branżach.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności