Nasz pierwszy modyfikowany kontener barowy

Nasz pierwszy modyfikowany kontener barowy | Omida Logistics

Z tego projektu jesteśmy bardzo dumni i z radością się nim dzielimy - nasz pierwszy modyfikowany kontener barowy.

Nurt Poznań zaufał nam i wspólnie dołożyliśmy kolejną sztukę do już istniejącej floty. Współpraca przebiegała wzorowo i gładko, co z łatwością pozwoliło nam dotrzymać terminu produkcji - 30 dni :) Czarna farba w środku i na zewnątrz, elektryka, klapa podnoszona na siłownikach. Zamontowaliśmy też wyciąg z nierdzewki oraz wentylator.

barowy

A teraz możemy Was zaprosić, żeby iść i zobaczyć to cudo na żywo w Poznaniu, bo projekty z kontenerów są super.

Masz swój projekt, który chciałbyś zrealizować? Zapraszamy do kontaktu z naszą ekspertką od modyfikacji - Kasią Józefowicz.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone