Mamy to!

Mamy to! | Omida Logistics

Słuchajcie, mamy to!

Omida Ma To!

Omida z dniem 27.05.2024 oficjalnie dołącza do zacnego grona posiadaczy własnego prefiksu!

Co to oznacza?

Po 1- możemy nadawać wszystkim naszym nowym kontenerom numer z naszym prefiksem Po 2- bez problemu możemy neutralizować kontenery używane, i bez najmniejszych obaw puścić je dalej na morze Po 3- sława, prestiż, splendor, reklama, rozpoznawalność.

No co tu dużo mówić, cieszymy się! To kolejny krok do przodu na naszej długiej liście celów do zrealizowania aby wyrosnąć na lidera na rynku nie tylko Polskim ale i Europejskim.

Śledźcie kolejne wpisy aby być na bieżąco.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności