Kontenery modułowe — wizyta u naszego partnera biznesowego

Kontenery modułowe — wizyta u naszego partnera biznesowego | Omida Logistics

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami informacją o odbyciu kolejnego efektywnego spotkania biznesowego, które miało na celu poszerzenie naszej oferty o kontenery modułowe. Jesteśmy obecnie w trakcie prac nad wdrożeniem tej usługi i przygotowaniem szczegółowej specyfikacji dla naszych klientów.

Kontenery modułowe

Kontenery modułowe oferta

Czym są kontenery modułowe?

Kontenery modułowe to konstrukcje składające się z prefabrykowanych modułów, które można łatwo transportować i łączyć w większe konfiguracje. Są one powszechnie wykorzystywane w wielu branżach jako rozwiązanie tymczasowe lub stałe dla potrzeb magazynowania, mieszkalnych, biurowych, handlowych i przemysłowych.

Kontenery modułowe charakteryzują się wysoką mobilnością, łatwością w transporcie i montażu oraz dostępnością w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Mogą być wykorzystywane jako tymczasowe rozwiązanie w przypadku remontów lub budowy nowych obiektów, a także jako stałe rozwiązanie, np. jako biura, mieszkania czy sklepy. Kontenery modułowe są również popularne w przemyśle budowlanym jako magazyny, narzędziownie, warsztaty czy bazy budowy.

Dzięki swojej wszechstronności kontenery modułowe są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują elastycznego i praktycznego sposobu na rozwiązanie różnych problemów związanych z przestrzenią.

Kontenery modułowe

Chcielibyśmy również podziękować naszym partnerom biznesowym za owocne spotkanie i zaangażowanie w proces rozwijania naszej oferty.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dostarczać im rozwiązania, które będą dla nich najlepsze.

Będziemy na bieżąco informować Was o postępach w pracach i premierze naszej nowej usługi.

Kontenery modułowe

Kontenery modułowe

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informację na temat Omida Trade.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności